KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10244127
nr 1024 4127
Etsning
J F Martin, 1800-tal, "Kongl Lust Slottet Haga", No 10, motivet: 36x52
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:59:24
300 kr
350 kr